Warsztaty o Konstytucji 3 Maja odbyły się 04.05.2026
Każda klasa otrzymała pakiet materiałów do wykorzystania przy tworzeniu plakatu o uchwaleniu Konstytucji 3 Maja.
Ze względu na liczbę uczniów w klasie 4 i 8 uczestnicy warsztatów z tych oddziałów wykonali po dwa plakaty.
Na wykonanie plakatu uczniowie przeznaczyli 45 minut.
Wykonane prace zostały wyeksponowane na korytarzach szkolnych.
Jury oceniło wartość plakatów i wyłoniło najlepsze prace, których autorzy otrzymają pochwały wpisane do dziennika.
W kategorii klas I – IV pochwałę otrzymają uczniowie klasy II, a w kategorii klas V – VIII pochwałę otrzymają uczniowie klasy V i VI. Wszystkim uczniom dziękujemy za zaangażowanie, a wychowawcom za pomoc.
Paniom Annie Ruchlewicz i Reginie Dmitrzak dziękuję za ocenę wartości wykonanych plakatów. Ewa Zawada – Chorążak