W środę 27 maja nasi pierwszo- i trzecioklasiści nie męczyli swoich umysłów w szkolnych ławkach... Przepełnieni niezwykłą potrzebą ruchu i wysiłku fizycznego, spędzili ten dzień na intensywnej zabawie i gimnastyce w rzeszowskim parku trampolin tzw. FlyParku.
Chyba nie było w tej gigantycznej sali zabaw choćby jednego miejsca, do którego nie zajrzeliby nasi uczniowie, skacząc, wspinając się i zjeżdżając na wszystkich możliwych zjeżdżalniach. A wszystko to staraliśmy się zapisać na zdjęciach i migawkach filmowych. Zapraszamy do oglądania... (JRŻ)
Więcej zdjęć na naszym szkolnym Facebooku kliknij tutaj.