Nasze uczennice w Koncercie Pieśni Maryjnych

» Aktualności»Nasze uczennice w Koncercie Pieśni Maryjnych

Nasze uczennice w Koncercie Pieśni Maryjnych

Reprezentantki naszej szkoły już po raz piąty wzięły udział w corocznym koncercie pieśni maryjnych w Obarzymie pt. "Godzinka dla Matuchny".
Gratulujemy dziewczętom pięknej prezentacji wokalnej w dwóch odsłonach - grupa młodsza: kl. IV-VI (Zuzia Dmitrzak, Julia Lasek, Gabrysia Mazur, Lena Jatczyszyn, Wiktoria Sokołowska, Madzia Gromek) i grupa starsza kl. VII-VIII (Lena Bryczek, Iga Sabat, Karolina Mazur, Lena Kopiczak, Zuzia Pajęcka, Ala Hnatyk, Julia Niedzielska). Organizatorom serdecznie dziękujemy za bardzo miłe przyjęcie, wspaniałą atmosferę i słodki poczęstunek.
Poniżej udostępniamy galerię zdjęć oraz nagranie filmowe z występów naszych uczennic.