Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niesamowitą rywalizację w konkursie „Wiem dużo o Polsce”! 🇵🇱
Wielkie brawa dla zwycięzców oraz dla każdego, kto podjął to wyzwanie!
🥇Pierwsze miejsce zajęła Ada Szurlej z kl.l.
🥈Drugie miejsce: Maria Piątek i Jan Koryto z kl.II oraz Iza Tomaszewska z kl.III.
🥉Trzecie miejsce zajęli Hania Kowalczyk z kl.I i Oliwier Pierożak z kl.III.
Do zobaczenia w kolejnych edycjach!