Home

Zespół „Kalina” oraz grupa wokalna na Święcie Patrona Powiatu

Na tegorocznych obchodach Święta Patrona Powiatu Brzozowskiego w dniu 18 października uczniowie naszej szkoły z koła muzycznego oraz najstarsza grupa Młodzieżowego Zespołu Pieśni i Tańca "Kalina" przygotowali oprawę artystyczną. Dzieci śpiewające wykonały następujące utwory: „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”, „Uwierz Polsko”, „Biały krzyż” i „Gdzie są kwiaty z tamtych lat”. Zespół "Kalina" zatańczył w brawurowy...Continue reading

Święto Patrona Szkolnego Koła Caritas i rekolekcje szkolne

18 października bieżącego roku Szkolne Koło Caritas obchodziło Dzień Patrona, którym jest św. Jan Kanty – postać wyjątkowa i bliska sercu każdego wolontariusza. Świętowanie rozpoczęliśmy w sali widowiskowo-sportowej wprowadzeniem sztandaru SK Caritas oraz okolicznościową akademią przygotowaną przez uczniów V i VII klasy, którą ubogacił zespół wokalno–instrumentalny pod okiem P. Jadwigi Rajtar –Żaczek oraz ks. Wojciecha...Continue reading

Pasowanie na Ucznia i Święto Edukacji

 17 października 2024 r. odbyła  się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Podczas uroczystości pierwszoklasiści pokazali, że potrafią pięknie śpiewać i recytować wiersze. Najważniejszą częścią uroczystości, na którą wszyscy czekali, było ślubowanie oraz pasowanie...Continue reading

Owocowy zawrót głowy w klasie 1

9 października uczniowie klasy 1 w ramach innowacji pedagogicznej „Mali ekolodzy” przygotowali owocową sałatkę. W większości owoce pochodziły z własnych sadów, ogrodów. Z wielkim zapałem wszyscy obierali, kroili i doprawiali swoje smaczne danie wykazując się przy tym dużą cierpliwością i zaangażowaniem. Owocowa sałatka zachęciła uczniów do zdrowego odżywiania i sprawiła wiele radości. A jak smakował!...Continue reading

Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej w ramach programu „Podróże z klasą”

Uczniowie klas VII i VIII w dniach 9-11.10.2024r. mieli okazję odwiedzić Kotlinę Kłodzką w ramach programu "Podróże z klasą". Program ten ma na celu promowanie aktywnego poznawania Polski, integrację uczniów oraz edukację poprzez podróże. Wycieczka do Kotliny Kłodzkiej była wspaniałą okazją, aby uczniowie zobaczyli jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce, które łączy walory przyrodnicze z...Continue reading