Sukcesy sportowe uczniów Zespołu Szkół w Niebocku

W kategorii Igrzyska DzieciBłażej Żak w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce w rzucie piłeczką palantową zdobył I miejsce i awansował do finału wojewódzkiego w Kolbuszowej, gdzie zajął VII miejsce.

W kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej — Emilian Kulon w Powiatowych Indywidualnych Mistrzostwach w Lekkiej Atletyce zajął I miejsce w biegu na 300 metrów i również awansował do wojewódzkiego finału w Kolbuszowej.

Sportowców, którzy tak wspaniale zaprezentowali się na mistrzostwach powiatowych, nagrodziła w obecności całej społeczności szkolnej pani dyrektor Beata Dżoń. Gratulowała ona też sukcesów tanecznych członkom Zespołu Pieśni i Tańca „Kalina”, którzy w sierpniu godnie reprezentowali nasz kraj w Rumunii.

Dołączamy się do gratulacji i życzymy dalszych sukcesów!

E. Pocałuń

 

Tagi: ,

 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka