Debiut młodszej „Kaliny” w nowych strojach

Młodsza grupa Zespołu Pieśni i Tańca „Kalina” wystąpiła w czasie XVI edycji  festiwalu „Dzieci Gór i Dolin” w pięknych strojach lasowiackich. Starsza grupa została doposażona w cztery komplety strojów chłopięcych Beskidu Śląskiego.

Stało się to dzięki wsparciu finansowemu (3 tyś. zł), którego udzielił nam Pan Andrzej Zygar- Prezes Zarządu Rejonu Budowy Dróg i Mostów w Krośnie- za co serdecznie dziękuję.

Podziękowania kieruję również do Pana Jacka Adamskiego, który pośredniczył w pozyskaniu funduszy.

Ponadto dziękuję choreografowi- Panu Tomaszowi Rożkowi za podjęcie wszelkich działań związanych z przygotowaniem strojów, a Pani Beacie Ziółkoś-Florek za całoroczną opiekę nad zespołem oraz poprawę estetyki strojów dla starszej grupy „Kaliny”.

Podziękowania należą się również rodzicom i całemu zespołowi „Kalina” za ciężką całoroczną pracę, za chęci, które gasły i znów się rodziły…

Cytując: „Człowiek jest tyle wart, ile warta jest dobroć jego serca, którą dzieli się z innymi” jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję.

Bożena Chorążak

 

Tagi: , ,

 

Więcej wpisów w kategorii Bez kategorii