Zajęcia rekreacyjno — sportowe w Leśnej Szkole w Puławach

  W dniu 9 czerwca uczniowie klas 4–6 wzięli udział w wycieczce do Puław Górnych. Dzieci uczestniczyły w zajęciach sportowo-rekreacyjnych, które rozpoczęły się około 9‑tej od podziału uczniów na grupy, przydzieleniu opiekunów i rozplanowania zajęć.

   Pierwsza część zabaw odbyła się na szczycie Kiczery , na który uczniowie wyjechali kolejką linową. Dzieci rywalizowały ze sobą w paint-ballu i podchodach. Ponadto osoby chętne mogły skorzystać z uroków zjazdu na tyrolce.

   Druga część zajęć odbywała się na placu przed restauracją „Amadeus”. Niestety zabawowe plany pokrzyżował nieco deszcz, który przeczekaliśmy w budynku, jedząc pyszne desery. Gdy się rozpogodziło, uczniowie próbowali swoich sił w łucznictwie, budowaniu wieży z plastikowych skrzynek praz zjazdów na monster-hulajnogach.

    Kiełbasa upieczona w piecu ogromnie wszystkim  smakowała. Mimo chwilowej niepogody, w wyśmienitych humorach zakończyliśmy wyjazd.

A. S‑B

 
 

Więcej wpisów w kategorii Bez kategorii