Dzień Sportu w klasach I‑III

22 czerwca nasi uczniowie z klas początkowych wzięli udział w szklonym Dniu Sportu.  Młodzi sportowcy rywalizowali w wielu konkurencjach i starali się osiągnąć jak najlepsze rezultaty, mimo, że liczyła się przede wszystkim dobra zabawa. Były wyścigi na torze przeszkód, różnego rodzaju slalomy, rzuty do celu, wyścigi z HULA-HOP w kole, skoki na skakance , sztafeta, a nawet przeciąganie liny. Zwycięzcami zostali wszyscy, bo każdej klasie udało się w poszczególnych kategoriach zdobyć choć dwukrotnie I miejsce, a różnice punktowe były minimalne. Dziękujemy wszystkim uczniom za aktywną i wzorową sportową postawę, za przestrzeganie zasad fair play i życzymy wszystkim sportowych sukcesów w przyszłości!

A jak przebiegały rywalizacje można obejrzeć w migawkach filmowych oraz w galerii zdjęć.

A. Pocałuń, E. Hołówka, A. Adamska, J. Rajtar-Żaczek

 

Tagi: