Serce z nakrętkami zapełnione po raz dwunasty!

Kacperek Wrona jest już nam dobrze znanym chłopcem. Jego chorobę opisywaliśmy na naszej stronie. Kacperek  po długiej rehabilitacji szpitalnej jest w domu z rodziną, która codziennie walczy o jego sprawność ruchową i intelektualną. Godziny ciężkiej pracy nie idą na marne. Kacper robi postępy, ale przed nim jeszcze dużo pracy. Codzienna rehabilitacja pochłania sporo pieniędzy. Miesięcznie to około trzech tysięcy złotych. Do tego dochodzi koszt turnusów rehabilitacyjnych, który waha się od 6 do 8 tysięcy złotych.

– Robimy wszystko, aby nasz kochany syn odzyskał sprawność, ale sami nie udźwigniemy tego finansowo, dlatego z całego serca prosimy o pomoc i wsparcie. O niczym nie marzymy teraz tak bardzo, jak o tym, aby nasz syn odzyskał sprawność – apelują rodzice chłopca, którzy fundusze na kosztowną i niezbędną rehabilitację zbierają między innymi poprzez przekazywanie nakrętek.

Dziękujemy wszystkim uczniom szkoły oraz mieszkańcom za uzupełnianie „serca” nakrętkami.

SK Caritas

 

 

Tagi: , , ,

 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka