Występ świąteczny uczniów naszej szkoły podczas wigilii środowiskowej

Wigilia środowiskowa w Niebocku to już wieloletnia tradycja. Mimo trudnych czasów, udało się  ją zorganizować i w tym roku. Dzięki zaangażowaniu wielu osób, a szczególnie dzięki pracy Pań z Koła Gospodyń Wiejskich pod przewodnictwem p. Elżbiety Fijałki, każdy zaproszony gość mógł już 19 grudnia poczuć klimat i smak Świąt Bożego Narodzenia.
W świąteczną oprawę spotkania zaangażowała się młodzież i nauczyciele naszej szkoły. Dzieci recytowały teksty nawiązujące do wieczerzy wigilijnej oraz śpiewały piękne kolędy i pastorałki. W spotkaniu uczestniczyła również  Pani Wójt Alicja Pocałuń, Pani Sekretarz Edyta Kuczma oraz Ksiądz Proboszcz Andrzej Szkoła, Ks. Wikariusz Szczepan Wiśniewski, Radni naszej miejscowości i Sołtys.
W blasku choinki, przy dźwiękach kolęd, ale przede wszystkim w ciepłej i serdecznej atmosferze, przy wspaniałych wigilijnych potrawach wszyscy poczuli rodzinny nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

 

 

Tagi: , ,

 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka