Każdy może zostać Św. Mikołajem! SK Caritas wręcza mikołajkowo — świąteczne upominki!

Szczęście liczy się nie miarą posiadanych rzeczy, ale możliwością dzielenia się z innymi tym, co się ma. Pomagając potrzebującym, pomagamy również sobie, stając się lepszymi ludźmi. Powoli zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To dobry czas, by w tym ciągłym pędzie dnia codziennego, móc na chwilę zwolnić i zastanowić się nad sensem życia. Bezinteresowna pomoc sprawia, że zmieniamy rzeczywistość na lepszą, ponieważ nie przechodzimy obojętnie obok ludzi, którzy potrzebują choć odrobiny wsparcia czy też po prostu zwykłej, ludzkiej życzliwości.
Wiedzą o tym wolontariusze SK Caritas, którzy we współpracy z Kierownikiem Gminnej Stacji Caritas w Dydni wręczyli dzisiaj mikołajkowo-świąteczne upominki.

Pragniemy również podzielić się wspaniałą informacją, że nasze SK Caritas powiększyło liczbę wolontariuszy. Dyrektor szkoły Bożena Chorążak wraz z Kierownikiem Stacji Caritas w Dydni Panią Gabrielą Wójtowicz wręczyły nominacje na wolontariusza tym uczniom, którzy nie mogli ich odebrać w dniu obchodów Święta Wolontariatu. Wszystkim uczniom gratulujemy i zapraszamy do współpracy.

SK Caritas

 

Tagi: , ,

 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka