Pasowanie na przedszkolaka

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa i ważna uroczystość. W dniu 18 listopada 2021r. w Przedszkolu w Niebocku odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Po krótkiej części artystycznej, w której maluchy zaprezentowały swoje umiejętności, Pani Dyrektor Bożena Chorążak dokonała aktu pasowania przy użyciu „magicznego ołówka”.

Imprezę uświetniła swoją obecnością Pani Wójt Alicja Pocałuń, Pani Jolanta Bieda  Dyrektor Zespołu Obsługi Szkół w Dydni, Pani Wicedyrektor Renata Sieńczak oraz przewodnicząca Rady Rodziców Pani Beata Sąsiadek.

Na pamiątkę przyjęcia w poczet przedszkolaków dzieci otrzymały od Rady Rodziców drobne upominki i dyplomy. Uwieńczeniem uroczystości były wspólne zdjęcia pamiątkowe.

Był to niezapomniany dzień pełen wrażeń i emocji dla dzieci, rodziców i pań z przedszkola.

Regina Myćka

 
 

Więcej wpisów w kategorii Przedszkole