Występ Szkolnego Koła Teatralnego

29 czerwca uczniowie należący do szkolnego koła teatralnego mieli zaszczyt wystąpić na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Dydni podczas Gali „Najlepsi z Najlepszych Certyfikaty Młodego Europejczyka 2021” z przedstawieniem „Pięknotka i Pryszczycerz”.

Młodym aktorom towarzyszyła ogromna trema spowodowana faktem, że przez większą część roku szkolnego próby do przedstawienia miały charakter zdalny. Ostatni szkolny miesiąc, to czas wytężonej pracy uczniów tego koła zainteresowań.  Poświęcili oni dużo wolnego czasu na próby, aby móc wreszcie pochwalić się swoimi zdolnościami przed tak wspaniałą widownią. Duże brawa oraz ciepłe i pełne uznania słowa pozwoliły uwierzyć uczniom, że warto poświęcić czas na to, aby rozwijać swoje talenty oraz umiejętności pracy w zespole.

M.A.

(Fot. Gmina Dydnia)

 

 
 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka