Konkurs plastyczny Pisanka i Palma Wielkanocna w Przedszkolu

Konkurs na Pisankę i Palmę Wielkanocną organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Dydni cieszył się w tym roku dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród najstarszej grupy przedszkolaków. „STARSZAKI” stanęły na wysokości zadania i prawie wszyscy przygotowali piękne prace konkursowe. Jako wychowawcy przedszkola stanęliśmy przed trudnym wyborem, które z prac będą reprezentować nasze przedszkole na konkursie ponieważ mogliśmy ich wysłać tylko sześć. Po konsultacjach zostały wybrane następujące prace, oceniane one były w kategorii Przedszkola i Klasy 0:

1.Magdalena Gromek   —  Palma Wielkanocna, która zdobyła III miejsce;

2.Hubert   Kopiczak —   który zdobył I miejsce za swoją pisankę;

3.Aleksandra  Kaseja     —  która zdobyła II miejsce za swoją pisankę;

Pozostali uczestnicy to:

  1. Zofia Sochacka — Pisanka;
  2. Wiktoria Sokołowska — Pisanka;
  3. Rafał Niedzielski — Pisanka;

 

Wszystkie dzieci biorące udział w tym konkursie z rąk Pani dyrektor Bożeny Chorążak otrzymały w przedszkolu pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, wszystkim też serdecznie gratulujemy, a do Rodziców kierujemy serdeczne podziękowania za pomoc swoim dzieciom w przygotowaniu tak urozmaiconych i pomysłowych eksponatów konkursowych.

Wystawa prac przygotowana na szkolnym korytarzu przez kilka dni cieszyła się zainteresowaniem oglądających, a reprezentujące nas prace były też wystawione do obejrzenia w kościele w Dydni. Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć wszystkie prace konkursowe.

Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

M.Dmitrzak

 
 

Więcej wpisów w kategorii Przedszkole