Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka jest jednym z najpiękniejszych dni w roku. Wtedy to wnuczęta biegną do swoich ukochanych babć i dziadków z laurkami, kwiatami i czekoladkami, aby wyrazić wobec nich wdzięczność za bezinteresowną miłość, serdeczność i częstą opiekę.

W tym roku uczniowie naszej szkoły oraz dzieci przedszkolne przygotowały dla babć i dziadków bogatą część artystyczną z piosenkami, wierszykami i wesołymi scenkami. Chciały w ten sposób podziękować im za wszystko, a także podzielić się swoimi talentami i umiejętnościami z szerszą publicznością.

Niestety, przy obecnych ograniczeniach, dziadkowie nie mogli zobaczyć występów na żywo. Zapraszamy więc do obejrzenia nagrań filmowych z popisami dzieci.

Film 1‐ występ przedszkolaków

Film 2‐ występ dzieci szkolnych

 

Każda klasa i grupa przedszkolna wykonała też pomysłowe laurki, obrazki i drobne upominki. W galerii można zobaczyć niektóre z nich.

 

Tagi:

 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka