Wigilia online w klasie V

Zamknięte szkoły, praca w trybie zdalnym i inne obostrzenia nie sprzyjają świątecznej atmosferze. Wigilia klasowa to tradycja, którą pielęgnuje się od lat. Rok 2020 postawił wszystko „na głowie”. Nie ma mowy o wspólnym świętowaniu. Jednak zdalne nauczanie nie przeszkodziło w zorganizowaniu spotkania. Wigilia klasowa odbyła się wirtualnie. Uczniowie odświętnie ubrani zasiedli przed ekrany komputerów, składając sobie życzenia i dzieląc się symbolicznie opłatkiem. Nie zabrakło nawet świątecznych potraw, np. barszczyku. Aby nadać temu spotkaniu świątecznego charakteru, śpiewano kolędy. Chyba nigdy wspólne kolędowanie nie cieszyło tak, jak w tym roku.

Klasa V i Wychowawczyni składają

Dyrekcji, Nauczycielom, wszystkim Pracownikom szkoły

Rodzicom oraz Kolegom i Koleżankom

najserdeczniejsze życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności.