Podziękowania za wsparcie „serduszkowej” akcji charytatywnej!

To jest niesamowite, że znów, w tak krótkim czasie, „nasze szkolne serduszko” zostało napełnione nakrętkami. Świadczyć to może tylko o dobrych sercach, które potrafią pochylić się nad potrzebującymi pomocy.

Za wrażliwe dusze, które nakłaniają  do czynienia dobra, za bezinteresowną pomoc i życzliwość, wszystkim darczyńcom dziękują: SK Caritas oraz nasza dzielna Ola, która po raz trzeci odebrała „pełne serce” nakrętek.

W pojedynkę niewiele można zdziałać, ale we wspólnocie  jest swoista siła, dlatego prosimy o dalsze wspieranie nas w „serduszkowej akcji”, aby na twarzach potrzebujących częściej mógł gościć uśmiech. Tym razem  zebrane nakrętki przekażemy choremu chłopcu z Sanoka.

 

Szkolne Koło Caritas

 

Tagi: , , ,

 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka

 
 
 
 
 
 
Skip to content