Konkurs Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych – nasze przedszkolne sukcesy

Konkurs Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Dydni okazał się w tym roku wielkim sukcesem dla  przedszkolaków z Niebocka. Dzieci z grupy „Starszaki” zdobyły w nim aż pięć nagród.

W konkursie wzięło udział dziewięcioro dzieci, które z pomocą Rodziców lub Dziadków przygotowali piękne szopki i stroiki. Wszystkie prace zostały przydzielone do poszczególnych kategorii, w których kilka z nich otrzymało wysokie oceny i tak:

I  miejsce w kategorii Przedszkole zdobyła za swój piernikowy stroik 6‐letnia Wiktoria Sokołowska;

II miejsce w kategorii Przedszkole za Szopkę zdobył 5‐letni Hubert Kopiczak ;

II miejsce w kategorii Rodzinnej za szopkę zdobył 5‐letni Maksymilian Kopczyk z mamą Judytą Kopczyk;

II miejsce w kategorii Rodzinnej za stroik zdobyła 5‐ letnia Wioletta Grządziel z mamą Anettą Grządziel;

III miejsce w kategorii Rodzinnej za stroik zdobył 6‐letni Rafał Niedzielski z mamą Karoliną Niedzielską;

Pozostali uczestnicy konkursu :

Zofia Sochacka, Amelia Różańska, Magdalena Gromek, Natalia Pomykała oraz Eryk Czerkies również otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki za udział. Wszystkim Rodzicom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i wspieranie swoich dzieci w takich inicjatywach, a finalistom gratulujemy sukcesów .

Zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

M. Dmitrzak

 

Tagi:

 

Więcej wpisów w kategorii Przedszkole