Dołączamy do Akcji Pomocy dla Pani Alicji

W ten szczególny czas, SK Caritas zachęca wszystkich, którzy czują potrzebę podzielenia się dobrem z innymi, do współpracy w kolejnym zaplanowanym dziele pomocy. Akcję organizuje RR Szkoły Podstawowej w Dydni, a my, na miarę własnych możliwości, chcemy do niej dołączyć. Nasza „cegiełka” dołożona do tego charytatywnego przedsięwzięcia polegać będzie na sprzedaży ozdób świątecznych w dniu 20 grudnia 2020 r. w godz. 9.00- 10.00 i  11.30 – 13.00 obok kościoła parafialnego w Niebocku. Całkowity dochód ze sprzedaży przekazany zostanie na leczenie i rehabilitację Pani Alicji Sech, która zachorowała na złośliwy nowotwór piersi. Jest samotną matką dwojga dzieci. Młodsza z rodzeństwa dziewczynka ma Zespół Downa. Pani Alicja to bardzo dzielna kobieta i nie możemy pozostawić jej samej w tak trudnej sytuacji.

Wykonane ozdoby, stroiki, bombki (z podpisem wykonawcy) należy przynieść do szkoły do 18 grudnia !
Należy bezwzględnie pamiętać o zachowaniu rygoru sanitarnego !

Prosimy o wsparcie Akcji!

Akcja pomocy dla Pani Alicji Sech

 

Tagi: , , ,