Ciągle Pomagamy! „Serduszko nakrętkowe” zapełnione po raz czwarty!

Ileż prawdy kryje się w słowach piosenki, którą niegdyś śpiewał Czesław Niemen:
Lecz ludzi dobrej woli jest więcej
I mocno wierzę w to,
że ten świat 
Nie zginie nigdy dzięki nim.

O czyniących dobro, do których należy nasza szkolna społeczność w łączności z lokalnym środowiskiem, należy  mówić nieustannie, ponieważ stale potrzebujemy przykładów ludzi, dla których dbałość o innych, solidarność społeczna, pochylenie się nad chorym człowiekiem, to wartości i postawy, a nie tylko puste słowa.

Zawartość, już czwarty raz napełnionego serduszka, odebrał tato  Jakuba Pietrasza z Sanoka. Kuba, chłopiec chory na nowotwór, również mu w tym towarzyszył. Zebrane nakrętki przeznaczone są na dofinansowanie jego zabiegów rehabilitacyjnych. Kubusiowi życzymy dużo wytrwałości i radości!

A wszystkim, którzy trudzili się, aby zapełnić serduszko, jesteśmy bardzo wdzięczni za podtrzymywanie łańcuszka pomocy  i ośmielamy się prosić o to, aby nie został on przerwany. Zawsze ktoś potrzebuje czyjejś pomocy! Nieśmy ją więc!

 

Pragniemy również podziękować Gronu Pedagogicznemu oraz przedstawicielowi SK Caritas Szymonowi Mazurowi  za udział w świątecznej akcji zorganizowanej dla absolwenta  naszej szkoły.

 

Zespół SK Caritas

 

Tagi: , ,

 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka

 
 
 
 
 
 
Skip to content