Przedszkolaki dla Ojca Świętego

      W setną rocznicę urodzin Jana Pawła II, którą niedawno obchodzono bardzo uroczyście w wielu miejscach Polski i Świata, dzieci z naszego przedszkola, pomimo kwarantanny i braku kontaktów ze sobą nawzajem przygotowały przy wsparciu swoich rodziców różnego rodzaju pamiątkowe prace. Chciały uczcić Świętego Jana Pawła II i zaznaczyć w ten sposób swoją łączność z innymi, którzy za pośrednictwem różnych form i środków przekazu pamiętali o tej ważnej uroczystości. Małe dzieci choć nie pamiętają osoby Ojca Świętego wiele o nim słyszały od Rodziców, Dziadków, starszego rodzeństwa, na katechezach w przedszkolu lub w kościele, wiedzą że był Papieżem, został świętym i jest bardzo ważną osobą dla wszystkich Polaków.

            Na znak pamięci oraz uczczenia jego setnej rocznicy urodzin dzieci przygotowały w zależności od swoich możliwości różnego rodzaju prace plastyczne. Były to kolorowanki, chorągiewki papieskie, laurki. Wszystkie w ten prosty, ale bardzo wymowny sposób chciały zjednoczyć się razem, aby pokazać, że bardzo kochają i pamiętają o Świętym Janie Pawle II.

W galerii przedstawiamy ich prace.

Wychowawcy z Przedszkola