„Jesteś Mamo skarbem mym, proszę otwórz serce swe, niech w nie wpadną słowa te…”

Kochane Mamy! 

W imieniu całej społeczności naszej placówki, w Dniu Waszego Święta, tj. 26 maja, serdecznie zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania online montażu słowno‐muzycznego. Choć są to wyjątkowe okoliczności świętowania, bo bez spotkania na żywo, jednak równie szczere i oddające najpiękniejsze uczucia dzieci, które wiedzą, że: Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać, pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług.

To Wam, Drogie Mamy, za bezwarunkową miłość, za cierpliwość, za każde dobre  słowo —  śpiewają, recytują wiersze, prezentują samodzielnie wykonane prace i  zdjęcia cudownych majowych niebockich kwiatów i krajobrazów oraz grają, tradycyjnie życząc 100 lat – uczniowie klasy VIb oraz Bianka, Judyta, Maciej, Ola i Michalina.

 Za przygotowanie tej akademii na odległość dziękuję zaangażowanym uczniom i ich rodzicom. Dziękuję również Pani Małgosi Adamskiej, Justynie Batruch, Ani Sobaś Bodzioch oraz Pani Jadzi Rajtar Żaczek, bez której nie powstałoby to nagranie.

Bożena Chorążak

 

Tagi:

 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka