Drodzy Uczniowie — informacja od katechetów

Drodzy Uczniowie Zespołu Szkół w Niebocku!

Przeżywamy trudny czas pandemii. Nie możemy spotykać się na lekcjach religii w naszej szkole. Chcemy Was zapewnić, że modlimy się za Was każdego dnia. Zachęcamy do tego, abyście zatroszczyli się w tym czasie o Wasze życie religijne poprzez korzystanie za pomocą mediów z transmisji różnych nabożeństw.

Jako Wasi nauczyciele zalecamy, aby od dzisiaj w TV Rzeszów o godz. 1755 uczestniczyć w rekolekcjach wielkopostnych. Zapiszcie każdego dnia temat nauki i trzy zdania, które w sposób szczególny pozostały Wam w sercach. Dotyczy to uczniów kl. IV‐VIII, a w sposób szczególny kl. VIII przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Mamy nadzieję, że Dobry Bóg pomoże nam przetrwać ten okres próby i spotkamy się za kilka tygodni.

Serdecznie Was i waszych Rodziców pozdrawiamy.

Wasi katecheci

 
 

Więcej wpisów w kategorii Bez kategorii