Spotkanie z policjantami — „Bezpieczne ferie zimowe” 2020

Dbając o bezpieczeństwo uczniów w czasie zbliżających się ferii zimowych, 9 stycznia br. zorganizowaliśmy w naszej szkole coroczne spotkanie profilaktyczno — edukacyjne z przedstawicielami Posterunku Policji w Dydni. Policjanci przypomnieli dzieciom o wielorakich zagrożeniach czyhających w trakcie zimowego odpoczynku i omówili zasady bezpieczeństwa podczas zabaw na świeżym powietrzu oraz w czasie uprawiania sportów zimowych. Przestrzegali przed ślizganiem się na skutych lodem stawach i przed zjeżdżaniem ma sankach, czy nartach z górek znajdujących się blisko ulic i rzek. Funkcjonariusze udzielili też wskazówek, jak bezpiecznie zachowywać się w czasie kuligów. Mamy nadzieję, że po tym spotkaniu wszystkim dzieciom ferie upłyną miło, wesoło i bezpiecznie.

JR‐Ż


 

Tagi: , ,

 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka