Niech żyje bal… — bal maskowy u przedszkolaków

W dniu 09.01.2020 odbył się bal karnawałowy w naszym przedszkolu. W tym dniu każde dziecko zamieniało się w postać jaką tylko sobie wymarzyło. Na balu tańczyli policjanci, rycerze, super bohaterowie oraz księżniczki, wróżki, syreny i czarownice.

W trakcie trwania balu odbywały się liczne konkursy, w których udział brały wszystkie dzieci. Między innymi, miejsce miał konkurs zagadek jak również konkurs tańca z balonikiem. Każde dziecko zostało nagrodzone drobnym upominkiem za swoje uczestnictwo w konkursie.

Kolejna częścią był konkurs na najlepsze przebranie, czyli króla i królową balu. Każde z przedszkolaków głosowało na swoja koleżankę i kolegę biorąc pod uwagę nie tylko ich strój ale również ich koleżeńskość w stosunku do swoich przyjaciół z przedszkola.

Oprócz świetnej zabawy oraz tańców dzieci miały słodki poczęstunek zorganizowany przez Radę Rodziców. Dzieci były pod wrażeniem oraz pełne podekscytowania tym dniem. Wzbudził on mnóstwo pozytywnych emocji.