Dziękujemy za pomoc i wsparcie dla Julka Świdurskiego

Nasz synek jest już po operacji serduszka i cieszy się życiem mogąc korzystać z niego tak jak inne dzieci. Nowy Rok witaliśmy z radością i szczęściem, czego i Wam drodzy darczyńcy życzymy. Jesteśmy wdzięczni, że w tak trudnej dla nas sytuacji mogliśmy liczyć na przychylność i Wasze wrażliwe serca.

      Teraz pragniemy podziękować wszystkim za okazane wsparcie podczas zorganizowanych na terenie Szkoły i Przedszkola  w Niebocku zbiórek do puszek na operację serduszka Julka. Dziękujemy za Waszą hojności i zaangażowanie: Dyrekcji, nauczycielom, uczniom i członkom Szkolnego Koła Caritas w Niebocku. Dzięki Wam wiemy, że istnieją dobrzy ludzie, którym nie jest obojętny los drugiego człowieka.

      Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc i szczodry gest.

Z wyrazami szacunku

Rodzice Julka Ewelina i Marcin Świdurscy

 
 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka