Wielkie serca małych dzieci! Pomoc podopiecznej Caritas w Dydni

Z ogromną radością chcemy przekazać informację, że udało się nam spełnić marzenie podopiecznej Stacji Opieki Caritas w Dydni. Starsza, samotna Pani, podupadła na zdrowiu i siłach, z niewielkimi środkami finansowymi nie mogła pozwolić sobie na zakup niezbędnego sprzętu gospodarstwa domowego, który znacznie ułatwiłby jej życie.
Na prośbę Kierownika Stacji Opieki Caritas w Dydni Pani Gabrieli Wójtowicz skierowaną do naszej szkoły podjęliśmy działania i w ten sposób zebraliśmy kwotę potrzebną na zakup sprzętu AGD. Członkowie SK Caritas zainicjowali działanie, w które w znacznej mierze zaangażowali się rodzice uczniów. Chcemy Im bardzo gorąco podziękować za otwarcie się na niesienie pomocy innym i dawanie pięknego przykładu dzieciom. Działalność charytatywna jest źródłem ogromnej radości i daje nam często poczucie sensu życia. Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy okazali swoją szczodrość i podzielili się swoimi oszczędnościami, wrzucając je do skarbonki na ten szczytny cel.
Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, że staliśmy się sprawcami łez, ale łez radości i wdzięczności.

Samorząd SK Caritas 

 

Tagi: , , ,

 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka