Wycieczka do Rodzinnego Parku Rozrywki – Energylandia w Zatorze

Wycieczki szkolne są dla uczniów doskonałą formą integracji i wspólnej zabawy z rówieśnikami. Wyjazdy całą klasą to także świetna okazja do poznawania nowych miejsc i spędzenia czasu razem. Takie wyjazdy pozostają w pamięci na długie lata…

2 października, uczniowie naszej szkoły, udali się na wycieczkę do Zatoru, gdzie mieści się Rodzinny Park Rozrywki – Energylandia.

Energylandia  jest wyjątkowym miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Na ogromnej przestrzeni 26 hektarów mieści się  około 60 różnego rodzaju nowoczesnych, zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych. Wszystkie one prezentowane są w tematycznych, stylizowanych dekoracjach i aranżacjach, zawartych w kompletnej audio‐wizualnej scenografii przygotowanej specjalnie dla danego urządzenia.

Uczestnikom wycieczki towarzyszyło wiele emocji i przeżyć, a wycieczkę należy zaliczyć do bardzo udanych.

B.Dż.