„Piotruś Pan” w teatrze

2 października dzieci z klas I‐III oraz przedszkolaki udały się pod opieką swoich wychowawców do Brzozowskiego Domu Kultury na sztukę teatralną pt. „Piotruś Pan”, którą wystawiał NARODOWY TEATR EDUKACJI z Wrocławia. W sali widowiskowej, z zapartym tchem i wypiekami na policzkach, młodzi widzowie obejrzeli piękną i barwną inscenizację, opowiadającą o chłopcu, który nigdy nie chciał dorosnąć oraz o ciągle prześladującym go wrogu — groźnym kapitanie Haku. W przygody bajkowego chłopca wplątała się przypadkowo rezolutna dziewczynka o imieniu Wandzia, która jednak ostatecznie wolała wrócić z bajkowego świata do swojego prawdziwego domu, niesfornego brata i rodziców. Czas spędzony w teatrze wpłynął pozytywnie na nastrój wszystkich dzieci i mamy nadzieję, że zachęcił je do tego, by w przyszłości częściej odbierały sztukę teatralną na żywo.

(JR‐Ż)

 

Tagi: , ,