Dyskoteka z okazji Dnia Chłopaka

Hucznie zakończyliśmy pierwszy miesiąc nauki w szkole!

      Samorząd Uczniowski w Dniu Chłopaka zorganizował dyskotekę dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Jako pierwsi już o godzinie 16.00 zjawili się uczniowie klas I — III, którzy dzielnie dotrwali do 18.00 bawiąc się w rytmie Makareny, Crazy Frog oraz innych fikuśnych utworów, które serwowali im koledzy z klasy ósmej — Karol Woźniak i Wiktor Pocałuń. Organizacją tańców i zabaw zajęły się uczennice klasy ósmej: Zuzia Krowiak, Nicole Zubel, dwie Weroniki: Weronika Struś i Weronika Gromek, Zosia i Jagoda Czernich, Ala Dulak i Martyna Dżugan na czele z nową przewodniczącą SU Olą Szczepek. Ponieważ dyskoteka miała na celu integrację uczniów, już o godzinie 17.00 pojawili się uczniowie klas starszych i razem z maluchami oddali się zabawie.

      Po godzinie 18.00, gdy młodsze dzieci opuściły szkołę, odbyły się wybory Mistera Szkoły 2019’, w których kandydaci z klas IV — VIII rywalizowali ze sobą w różnych konkurencjach. W jury konkursu zasiadły p. Ewa Wojnicka, p. Beata Holik i uczennica Zosia Czernich. Do współzawodnictwa stanęli: Gabryś Zubel z klasy IV, Jakub Myćka i Patryk Struś z klas V, Filip Sokołowski z klasy VIa, Antek Sabat z klasy VIb, Igor Kibała z klasy VII, Gabryś Pomykała z klasy VIII. Chłopcy prezentowali m.in. umiejętność wiązania krawata, plecenia warkocza, tabliczki mnożenia oraz znajomość zawartości damskiej kosmetyczki.

Po ciężkich zmaganiach wyłoniona została trójka wygrywających:

III m‐ce: Antoni Sabat

II m‐ce: Gabriel Pomykała

I m‐ce i tytuł Mistera Szkoły 2019’: Filip Sokołowski!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom!

Po zakończeniu konkurencji zabawa trwała nadal aż do smutnego momentu zakończenia. Cóż, wszystko, co dobre, szybko się kończy. Mamy nadzieję, że uczestnicy dobrze się bawili!

opiekun SU B. Holik

 

 

Tagi: