Turniej sportowy przedszkolaków

W dniu 20.09.2019 w Samorządowym Przedszkolu w Dydni odbył się Turniej Sportowy „Skacz wirtualnie, śmiej się realnie”. W zawodach wzięło udział sześcioro dzieci z naszego przedszkola z grupy JEŻYKI. Turniej składał się z pięciu konkurencji:

  • Skoki w workach,
  • Slalom z kubeczkiem z wodą,
  • Rzut do celu,
  • Tor przeszkód,
  • Grzybobranie – konkurencja odbyła się przy użyciu maty interaktywnej.

Każda z wymienionych dyscyplin odbyła się na czas, a uczestnicy wystąpili drużynowo. Nasze przedszkole reprezentowane było przez: Maję Stachyrak, Kornelię Indyk, Bartłomieja Myćkę, Marcela Strusia, Michała Bryczka oraz Dominika Jarosza. Po zaciętej rywalizacji drużyna z Niebocka zajęła III miejsce. Po zawodach odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów, pucharów  oraz nagród.

Bardzo się cieszymy, że mogliśmy wziąć udział w tym turnieju i gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Regina Myćka

 

Tagi: