Podsumowanie Projektu Trzymaj Formę w PSSE w Brzozowie

6 czerwca br. w Powiatowej Stacji Sanitarno‐Epidemiologicznej w Brzozowie odbyło się podsumowanie XIII edycji programu edukacyjnego „TRZYMAJ FORMĘ”. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy VII Alicja Dulak. Wraz z Martyną Dżugan wykonały pracę plastyczną na temat zdrowego stylu życia. Projekt ten jest realizowany w 29 szkołach w powiecie, wśród których znajduje się nasz Zespół Szkół.

Uroczystość rozpoczęła Dyrektor PSSE w Brzozowie – p. Zofia Cwynar, która przywitała wszystkich zebranych i nawiązała do tematyki spotkania. Następnie grupa dzieci ze szkoły podstawowej w Brzozowie przedstawiła okolicznościową scenkę, uświadamiając w niej, jak bardzo istotne w naszym życiu są zdrowa żywność, przestrzeganie higieny oraz sprawność fizyczna.

Z kolei p. Małgorzata Szpiech – koordynator  projektu Trzymaj Formę wraz z przedstawicielami poszczególnych gmin powiatu wręczyli uczestnikom konkursu dyplomy oraz nagrody za udział w nim.  Na koniec na ręce opiekunów dzieci złożono podziękowania i zakończono spotkanie wspólnym grupowym zdjęciem.

M.A.