Podsumowanie programu „Czyste powietrze wokół nas”

      Pod koniec maja w naszym przedszkolu odbyło się podsumowanie programu edukacji antytytoniowej realizowanego w ciągu roku szkolnego 2018/19. W trakcie realizacji najstarsze przedszkolaki uczyły się asertywnych zachowań w sytuacjach, kiedy mają styczność z ludźmi palącymi papierosy, poznały jak szkodliwy dla zdrowia jest dym papierosowy i jak należy postępować przy osobach palących papierosy.

      Przedszkolny konkurs plastyczny pod nazwą: „Czyste powietrze wokół nas” zapraszał dzieci do wykonania pracy na temat szkodliwości palenia papierosów.

      Spośród nich został wybrany jeden obrazek, który reprezentował nasze przedszkole na konkursie powiatowym organizowanym przez Państwową Stację Sanitarno — Epidemiologiczną w Brzozowie. Dzieci biorące udział w konkursie przedszkolnym otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki. Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział.

Wychowawcy Przedszkola

 
 

Więcej wpisów w kategorii Przedszkole