Bal Gimnazjalny 2019

   11 czerwca w naszej szkole, jak co roku odbył się Bal Gimnazjalny. Różnica jednak jest taka, że ten był ostatnim w historii, ponieważ tegoroczni absolwenci kończą już epokę gimnazjum.

  Po długim czasie pracochłonnych przygotowań, o godzinie 18:00 dyrekcja, nauczyciele i pracownicy szkoły, a także gimnazjaliści wraz z rodzicami zgromadzili się na pięknie przystrojonej sali gimnastycznej, gdzie rozpoczęła się cześć artystyczna. Były wiersze, podziękowania, przeprosiny, a nawet nagany! Zaprezentowany został również polonez, a trzy wspólne lata podsumował filmik, który przywołał różnorodne wspomnienia. Następnie głos zabrała Pani Dyrektor Bożena Chorążak, ciepło witając zgromadzonych i życząc wszystkim świetnej zabawy. Zaraz po tym postanowiliśmy uwiecznić te wspaniałe chwile, ponieważ tego wieczoru każdy z nas wyglądał olśniewająco. Stanowisko naszego, niezwykle wytrwałego fotografa objęła Katarzyna Szelest, której zawdzięczamy piękne zdjęcia. Kiedy lampa aparatu zabłysnęła ostatni raz, a nasi modele stracili już pomysły na nowe pozy, przeszliśmy do najbardziej wyczekiwanej części tego wieczoru- zabawy! Było głośno, tanecznie i wesoło. Przełamana została również bariera wieku, ponieważ uczniowie świetnie bawili się ze swoimi nieco starszymi opiekunami.

  Wszyscy obecni z pewnością na długo zapamiętają bal i miło będą go wspominać.

Magdalena Skałkowska

Uczennica klasy III B

zdjęcia: Katarzyna Szelest, Anna Pocałuń