Rozstrzygnięcie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „ Moja wymarzona złota rybka”- etap przedszkolny

W dniu 16.05.2019r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego‐ zorganizowanego przez Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej pt.: „Moja wymarzona Złota Rybka”. Cieszył się on dużą popularnością wśród naszych dzieci przedszkolnych. Wiele z nich wzięło w nim udział. Prace dzieci wykonane były różnymi, bardzo ciekawymi technikami.

Pani Dyrektor Bożena Chorążak wręczyła wszystkim uczestnikom dyplomy za udział, ufundowane przez Panią Katarzynę Schabińską koordynatorkę konkursu, które zawierały bezpłatne bilety wstępu do Muzeum Złotej Rybki w Krzemiennej. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie dostały także drobne upominki ufundowane przez Panią Dyrektor naszego Przedszkola.

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie.

Wychowawczynie przedszkola

 
 

Więcej wpisów w kategorii Przedszkole