Zajęcia otwarte „ Wielkanocne stroiki” w przedszkolu

      W dniu 10.04.2019 r. odbyły się zajęcia otwarte z udziałem rodziców pt.” Wielkanocne stroiki”. Miały one charakter działań praktycznych. Rodzice mieli możliwość nawiązania bliższego kontaktu z dziećmi, służenia radą i pomocą, serdecznej rozmowy z dziećmi. Efektem wspólnej pracy były piękne stroiki wielkanocne, które do Niedzieli Palmowej będą zdobiły przedszkole.

    Dzieci przedszkolne brały udział w Gminnym Konkursie na „Palmy i Pisanki Wielkanocne”. Konkurs cieszył się dużą popularnością. Drogą eliminacji przedszkolnych wyłonionych zostało kilka najpiękniejszych palm i pisanek, które reprezentowały przedszkole na konkursie w Dydni. Wyróżnienie zdobyła Aleksandra Nowak z klasy „0” za pisankę oraz palma wykonana wspólnymi siłami przez przedszkolaków.

         Odbył się również konkurs wewnątrzprzedszkolny na najpiękniejszą kartkę wielkanocną wykonana przez rodziców dzieci przedszkolnych. Komisja w składzie Pani H. Żak – Ruszel i Pani B. Ziółkoś – Florek wyłoniła zwycięzców konkursu:

I miejsce – Pani Aleksandra Struś

II miejsce – Pani Monika Różańska

III miejsce – Pani Justyna Gromek

Za udział: Pani Marzena Stabryła, Pani Justyna Sokołowska, Pani Angelika Sochacka i Pani Katarzyna Zubel.

Pani Dyrektor Bożena Chorążak wręczyła dyplomy i drobne upominki uczestnikom.

Regina Myćka