XVII edycja Regionalnego Konkursu Przyrodniczo – Ekologicznego Salamandra oraz przeglądu fotograficznego „Przyroda w czterech porach roku”

25 kwietnia 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Humniskach we współpracy z Polskim Towarzystwem Ochrony Przyroda Salamandra odbył się XVII Regionalny Konkurs Przyrodniczo – Ekologiczny  dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Podkreślić należy, że konkurs wpisany jest na listę Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie do wykazu konkursów i zawodów, które mogą być wymienione na świadectwie.

Tematem przewodnim tegorocznej edycji były ssaki Polski. Do rywalizacji stanęło 56 uczniów z 22 szkół, z 8 gmin i 3 powiatów. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice klasy VI: Wioletta MyćkaAmelia Żak.

Laureatem dzisiejszego konkursu została, Amelia Żak, uczennica  zajęła II miejsce.

W tym dniu nagrodzeni zostali także uczestnicy przeglądu fotograficznego Przyroda w czterech porach roku”. Uczennica III klasy gimnazjum Justyna Nowak oraz uczeń klasy VIII Jakub Rysz, otrzymali wyróżnienia.

Serdeczne gratulacje!!!

https://brzozowiana.pl/brzozow/item/4698-xvii-regionalny-konkurs-przyrodniczo-ekologiczny-humniska-2019.html

B.Dż.

 

Tagi: