Witamy wiosnę w naszej miejscowości

Wiosenny spacer, to świetna okazja, aby się zrelaksować i odetchnąć świeżym powietrzem. Taki umiarkowany ruch znakomicie dotlenia organizm i pozwala nabrać nowych sił do pracy i nauki.
I właśnie na taki spacer — 4 kwietnia — wybraliśmy się my, czyli drugo‐ i trzecioklasiści wraz z naszymi paniami, aby w pierwszych promykach wiosennego słońca podziwiać piękne okolice Niebocka i obserwować budzącą się do życia przyrodę. Udało nam się dostrzec naprawdę wiele oznak wiosny, a nawet złapać w obiektyw aparatu pięknego bażanta, który beztrosko spacerował sobie wśród pól.
Po prawie dwugodzinnej wędrówce poprzez malownicze wzgórza naszej miejscowości wszyscy zadowoleni i pełni energii wróciliśmy do szkoły. A zaobserwowane piękne wiosenne widoki Niebocka postaramy się odzwierciedlić w zaplanowanych niebawem pracach plastycznych.

 

Tagi: , ,

 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka