Nasza uczennica zakwalifikowana do Wojewódzkiego Konkursu Historyczno‐Przyrodniczego

26 marca 2019r. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Zarzeczu odbył się etap powiatowy Wojewódzkiego Konkursu Historyczno — Przyrodniczego pod hasłem: „Polska moja Ojczyzna — przeszłość i teraźniejszość”, który zorganizowany został dla uczniów szkół podstawowych z całego Podkarpacia. W konkursie tym wzięły udział dwie ósmoklasistki naszej szkoły: Weronika Fic oraz Aleksandra Wójcik. Jedna z nich, Weronika, z bardzo dobrym wynikiem zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego tegoż konkursu.

Opiekunowi, Panu Krzysztofowi Ciporze oraz Weronice gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
                                                                                                                                               Bożena Chorążak
 
 

Więcej wpisów w kategorii Bez kategorii