Konkurs „Wiosna wierszem malowana”

      04.04.2019r w Samorządowe Przedszkole w Dydni zorganizowało konkurs recytatorski dla dzieci przedszkolnych pod tytułem „Wiosna wierszem malowana”. Do udziału zaproszone zostały Przedszkola z terenu Gminy Dydnia. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach: dzieci 3–4 letnie i dzieci 5–6 letnie. Uczestnicy konkursu recytowali wiersze o tematyce wiosennej.

       Przedszkole z Niebocka  reprezentowało troje dzieci: 3,5 letnia Zosia Sochacka, która zdobyła III miejsce, 4‐letnia Lena Jatczyszyn, która zdobyła II miejsce i 6‐letnia Julia Niedzielska, która otrzymała wyróżnienie w kategorii dzieci starszych. Nagrody i dyplomy wręczała Wójt Gminy Dydnia Pani Alicja Pocałuń, która na koniec przeczytała zebranym kilka wierszy dla dzieci. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a Rodzicom składamy podziękowania za pomoc w przygotowaniu dzieci do konkursu.

Wychowawczynie z Przedszkola

 

Tagi:

 

Więcej wpisów w kategorii Przedszkole