Wyjazd uczniów na Dni Otwarte do szkół średnich w Nowosielcach i Brzozowie

      20 marca 2019 roku uczniowie klasy VIII i klas III gimnazjum odwiedzili szkoły średnie w Nowosielcach i Brzozowie. Podczas wizyty  zapoznali się z kierunkami kształcenia proponowanymi przez każdą ze szkół, obejrzeli budynki, pracownie przedmiotowe a także mieli możliwość rozmowy z kadrą pedagogiczną i zadawania pytań. Największe wrażenie na uczniach wywarła wizyta w Nowosielcach. Nowoczesne budynki i sprzęt, jakim Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego dysponuje, to ogromny atut, który przyciąga uczniów. W Brzozowie odwiedziliśmy Zespół Szkół Budowlanych, Zespół Szkół Ogólnokształcących oraz Zespół Szkół Ekonomicznych. Od nadmiaru wrażeń niejednemu uczniowi zakręciło się w głowie. Mamy jednak nadzieję, że te wizyty pozwolą wszystkim wybrać właściwe kierunki dalszej edukacji.

BH

 
 

Więcej wpisów w kategorii Gimnazjum