Bal karnawałowy w przedszkolu

„Bawiliśmy się wspaniale,

jak co roku w karnawale”

      Bal karnawałowy w przedszkolu to niezwykły dzień bardzo lubiany przez dzieci, który dostarcza im wiele przeżyć i radości.

      W dniu 07.02.2019 r. w naszym przedszkolu odbyła się taka impreza. Pani Dyrektor Bożena Chorążak powitała wszystkich i uroczyście otworzyła zabawę. Nie sposób wymienić wszystkich postaci za jakie od samego rana przebierały się dzieci. Każde chciało wyglądać wyjątkowo, a stroje dzięki zaangażowaniu Rodziców, którym bardzo dziękujemy za przygotowanie swoich dzieci do balu, były piękne, kolorowe i bardzo urozmaicone. W kolorowo przystrojonej na ten cel sali panowała atmosfera zabawy, a dzieci tańczyły do znanych i lubianych piosenek. Podczas trwania naszego balu dla dzieci przygotowano konkursy, malowanie twarzy, a w przerwie słodki poczęstunek. Odbył się również konkurs na Króla i Królową balu, którzy zostali wyłonieni drogą losowania. Dzieci otrzymały korony i prezenty od Dyrekcji Przedszkola. Na przedszkolny bal zaproszono również chętne dzieci z poza przedszkola. Przybyła ich dość liczna grupka. Bal dostarczył wszystkim wiele radości. Poprzez wspólną zabawę dzieci rozwijały umiejętności współżycia i współdziałania w grupie, poczucia wiary we własne możliwości, a to było głównym celem tej zabawy.

      Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do przygotowania tej wspaniałej uroczystości w naszym przedszkolu.

      Zapraszamy do galerii gdzie można zobaczyć naszą zabawę.

Wychowawcy Przedszkola