Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu

Dziś słoneczko jasno świeci,
Zima biała śpiewa
A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia.
Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom‐
Zdrowia, pomyślności,
Uśmiechu na co dzień i dużo radości.

Dnia 22 stycznia 2019r. w Przedszkolu Gminnym w Niebocku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pani Dyrektor Bożena Chorążak powitała wszystkich zebranych gości; Wójta Gminy Dydnia Panią Alicję Pocałuń, Radę Pedagogiczną oraz Babcie i Dziadków. Następnie zaprosiła do obejrzenia i wysłuchania programu artystycznego przygotowanego specjalnie na tę okazję w wykonaniu przedszkolaków. Na początek swoje umiejętności taneczne zaprezentowała najmłodsza grupa „Kalinka” pod opieką Pana Dariusza Klimowicza. Grupy: „Jeżyki” i „Słoneczka” przedstawiły wiersze, tańce i piosenki. Dzieci wręczyły prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków (serduszka z masy solnej). Gościom towarzyszyła radość, uśmiech i łzy wzruszenia. Dziadkowie dumni ze swoich pociech, nie szczędzili im oklasków. Po zakończeniu części artystycznej wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. Mamy nadzieje, że ten dzień na długo pozostanie wszystkim w pamięci, zarówno dzieciom jak i Dziadkom.

 

Wychowawczynie grup

 

Tagi: