Akcja pomocy Julkowi Świdurskiemu!

       Nasza szkoła przyłącza się do akcji pomocy dla Julka Świdurskiego. Od 4 do 8 lutego wolontariusze będą zbierać wśród uczniów wolne datki na operację serca chłopca. Wystawiona zostanie także skarbonka, do której można będzie wrzucić pieniążki. Nie jesteśmy obojętni! Prosimy o przyłączenie sie do zbiórki wszystkich, którzy czytają naszą stronę!julek 2019 05

      „Julek Świdurski to dwulatek z Sanoka. Rodzina Julka jest pod opieką Fundacji Czas Nadziei od jego urodzenia. Rodzice i dzielny Julian przeszli juz bardzo wiele. Pierwszą operację serduszka Julek miał w 12 dniu życia. Przez dwa lata był leczony w Warszawie, jednak w końcu rodzice chłopca zderzyli się z bezradnością polskiej służby zdrowia. Konieczne leczenie będzie kontynuowane w USA. Koszt to 1 700 000 zł plus koszt pobytu najbliższych.

      Prosimy o pomoc! Julek posiada specjalne subkonto, z którego 100% środków przeznaczone jest na leczenie.”

Wpłata na leczenie Juliana Świdurskiego:

Fundacja Czas Nadziei

41 8642 1184 2018 0037 4228 0018

Dodatkowe informacje dotyczące historii chłopca dostępne są pod poniższym linkiem:

Strona akcji „Siepomaga dla Julka”

Inne formy wsparcia, np. przekazanie 1% podatku dla chłopca widnieją poniżej: