SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE

   W piątek 21 grudnia w Naszej szkole zapanowała  świąteczna atmosfera. Cała społeczność szkolna wraz z rodzicami, zgromadziła się na sali gimnastycznej, by obejrzeć przedstawienie, które wprowadziło Nas w klimat Świąt Bożego Narodzenia. W programie mogliśmy zobaczyć przygotowane pod okiem p. Małgorzaty Adamskiej „Jasełka na wesoło”. Młodzi aktorzy z wielkim zaangażowaniem wcielili się w swoje role. Codzienne sytuacje przedstawione w dość zabawny i zachęcający do oglądania sposób, pokazały nam co tak naprawdę powinno liczyć się dla nas w tym magicznym czasie Bożego Narodzenia.

  Mieliśmy także przyjemność posłuchać pięknych kolęd w wykonaniu dzieci z kółka muzycznego z klas II‐IV, które przygotowała p. Jadwiga Rajtar‐Żaczek. Została również wykonana kolęda w języku migowym, z myślą o osobach niesłyszących w Naszej szkole.

  Ten przyjemny dzień był nie tylko rozpoczęciem przerwy od zajęć dydaktycznych, ale również radosnym przygotowaniem do spędzenia świąt Bożego Narodzenia.

Magdalena Skałkowska

 Uczennica klasy IIIB

zdjęcia: Anna Pocałuń i Kacper Bartoszewicz