Mikołajkowe Debiuty 2018

      30.11.2018 r. odbyły się gminne eliminacje do konkursu piosenki polskiej Mikołajkowe Debiuty.  W Sali Gminnego Ośrodka Kultury i Wypoczynku w Dydni zebrało się ponad 20 wykonawców ze wszystkich szkół podstawowych i przedszkoli naszej gminy.

Naszą szkołę reprezentowało pięcioro dzieci:

  • Bianka Adamska – oddział przedszkolny;
  • Julia Niedzielska – kl. „0”;
  • Iga Sabat – kl. I;
  • Judyta Zubel – kl. II;
  • Blanka Adamska – kl.III.

      Wszystkich zebranych przywitał dyrektor GOPBiW Pan Jacek Adamski. Następnie wszyscy wykonawcy zaprezentowali się na scenie, a każdy występ był nagradzany gromkimi brawami. W trakcie eliminacji na sali panowała wspaniała atmosfera. Wykonawcy otrzymali wyróżnienia i nagrody.

Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i mile spędzony czas.

Regina Myćka