Dziękujemy darczyńcom „Szlachetnej paczki”

Akcja „Szlachetna paczka” 2018 dobiegła końca.szlachetna paczka 2018 01

      W tym roku po raz pierwszy nasza szkoła włączyła się w ten  ogólnopolski projekt społeczny, którego celem jest pomoc materialna osobom, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

      Aby pomóc nie potrzeba było wiele.  Wystarczyło podzielić się z potrzebującymi tym, co posiadamy sami, artykułami pierwszej potrzeby. Nasz apel spotkał się z bardzo dużym zrozumieniem ze strony uczniów, rodziców i nauczycieli. W akcji wzięli udział uczniowie wszystkich klas, od pierwszej klasy szkoły podstawowej po gimnazjalistów. Przeprowadziliśmy zbiórkę trwałej żywności, chemii, środków czystości i przyborów szkolnych.  I jak na pierwszy raz zebraliśmy całkiem sporo.

      Dary przekazane zostały  do krośnieńskiego oddziału „Szlachetnej paczki”  a dalej za pośrednictwem wolontariuszy do potrzebujących.

      Wszystkim z całego serca dziękujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku  znów razem  będziemy pomagać. Bo razem możemy zmieniać na lepsze historie ludzi , którzy są w potrzebie.

Samorząd szkoły, Koło Caritas