Drużyna ZS Niebocko Mistrzem Powiatu w unihokeju

 

7 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Brzozowie odbyły się powiatowe zawody w unihokeju chłopców w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W rozgrywkach uczestniczyła drużyna naszej szkoły w składzie: Wiktor Pocałuń, Krystian Sobolak, Mateusz Bartkowski, Albert Zubel, Mikołaj Jatczyszyn, Tomasz Jatczyszyn, Dawid Burnat, Dawid Siwiecki, Jakub Pierożak i Franciszek Źrebiec. Oprócz reprezentacji naszej szkoły w zawodach tych brało udział jeszcze 8 drużyn ze szkół  powiatu brzozowskiego. Drużyny podzielone zostały na trzy grupy. Zwycięzca każdej grupy miał zapewniony start w meczach półfinałowych, a czwarta drużyna pólfinałów wyłoniona została w meczach barażowych z drugich miejsc w grupie.

W jednej grupie z ZS Niebocko znalazły się reprezentacje szkół z Górek i Golcowej. W pierwszym meczu grupowym nasi chłopcy pokonali Golcowę 4:0, a w drugim zremisowali bezbramkowo z Górkami i tym samym zakwalifikowali się do półfinału.

W pierwszym meczu półfinałowym zespół z Niebocka wygrał 2:0 z zespołem Dydni, a drugi półfinał wygrała drużyna ze Starej Wsi. W ostatnim i najważniejszym finałowym meczu nasza drużyna pokonała Starą Wieś 6:1 i awansowała do wojewódzkich półfinałów, które w najbliższym czasie odbędą się w Sanoku.

Gratulujemy zwycięstwa i życzymy udanych dalszych występów.

20181107_093315 20181107_134646 20181107_132130

 
 

Więcej wpisów w kategorii Bez kategorii