Ognisko klasy III a

We wtorek 19 czerwca już od rana w klasie III „a” czuć było atmosferę radości i oczekiwania. W tym dniu cała grupa trzecioklasistów pod opieką wychowawczyni pani Jadwigi Rajtar‐Żaczek i pani Doroty Adamskiej udała się do Orzechówki na wspaniałe ognisko integrujące pokolenia. Spotkanie to pomogli zorganizować: pan Kazimierz Barański, od dawna zaprzyjaźniony z naszą szkołą oraz pani Jolanta Leń dyrektor NZOZ DAR‐MED w Brzozowie, kierująca również Dziennym Domem Opieki Medycznej w Orzechówce. I to właśnie tam, na rozległym i malowniczym terenie ośrodka opiekuńczego nasi uczniowie mieli możliwość spędzić kilka miłych godzin przy ognisku, kiełbaskach i wesołym śpiewie piosenek turystycznych. Dzieci zapoznały się z pacjentami i pracownikami Domu Opieki Medycznej i z chęcią popisywały się przed nimi swoimi wokalnymi umiejętnościami oraz swobodnie gawędziły na różne tematy.  Nie zabrakło też innych atrakcji. Wszyscy chętni mogli przejechać się na quadzie pod pełnym nadzorem i opieką pana Barańskiego. Dodatkową atrakcją była przejażdżka meleksem po bezpiecznych dróżkach orzechowieckiego ośrodka oraz malowanie twarzy.  Trzecioklasiści  bawili się znakomicie, a pacjenci D‐DOM‐u z uśmiechem i życzliwością przyglądali się tej dziecięcej beztrosce i dokładali wszelkich starań, aby wszyscy czuli się tam dobrze i swobodnie.

Cieszymy się, że tak wspaniale udało nam się  spędzić ten jeden z ostatnich przedwakacyjnych dni. Dziękujemy Pani Jolancie Leń i Panu Kazimierzowi Barańskiemu za zaproszenie i mamy nadzieję, że i my będziemy mile wspominani przez pacjentów D‐DOM‐u w Orzechówce.

JR‐Ż

 

 

Tagi:

 

Więcej wpisów w kategorii Podstawówka